Emerald Salt Likit

260,00

Emerald Salt Likit’in orman meyveleri ve bol mentol aroması, sadece bir likit değil, aynı zamanda bir macera. Bu lezzet, sizi ormanın derinliklerine götürürken, tüm sıkıntılarınızı geride bırakmanıza yardımcı olacak. Her yudumda, kendinizi doğanın sınırsız güzelliğinde kaybedecek ve hayatın tüm stresinden arınacaksınız.

 

 

Salty Juice Emerald Salt Likit

AROMA: Orman meyveleri ve bol mentol

HACİM: 30 mililitre

İÇİM TÜRÜ: Sigara İçimi (MTL) Yumuşak içim

VG-PG ORANI: 60/40

BİLEŞENLER: İthal Mix VG, Merck PG, True Salt B nikotin.

DEMLENME: 45 gün, hava temassız, ışıksız, kontrollü sıcaklıkta.

 

Saklama Koşulları:

  • Satın almış olduğunuz bütün e-sigara ürünlerini çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı yerlerde, karanlık ve serin bir ortamda saklamaya özen gösteriniz.
  • Bütün ürünlerimiz uygun ortam sağlandığı ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca bozulmadan muhafaza edilebilir.
  • Olası bir yan etki görmeniz durumunda hiç beklemeden en yakınınızdaki sağlık kuruluşuna başvurarak profesyonel destek almayı ihmal etmeyiniz.
  • Ürünlerimiz, hamile kadınlar tarafından tüketilmemelidir.
  • Güneş ışığından ve oksijen ile temastan koruyunuz.

Kullanılan Bileşenler Hakkında:

Esigaralikiti.com bünyesinde siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteyi, en uygun fiyatlarla sunabilmek adına canla başla çalışmaktayız. Sağlığınız, memnuniyetiniz bizim için her şeyden önde gelmektedir.

Bu yüzden web sitemize konulan her bir ürün özenle ve büyük bir dikkatle incelenerek hiçbir sorun olmadığı teyit edildikten sonra tarafınıza satışa sunulmaktadır. Web sitemizde hiçbir klon cihaza, sahte ürüne yer verilmemekte olup, satışa sunulacak ürünlerde asgari kalite şartı aranmaktadır.

Salty Juice Salt likitlerde yüksek kalitede Bitkisel Gliserin Kompleksi, Yüksek kalite ve saflıkta Propilen Glikol ve en üst kalitede Salt B gerçek salt nikotin kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünü satın aldıktan sonra hemen tüketebilir miyim?

Evet, satın almış olduğunuz bu kategorideki ürünleri tarafınıza ulaşır ulaşmaz, herhangi ekstra bir işlem yapmadan gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.  Web sitemizde satılan ürünlerin hiçbiri tarafınıza bayat ya da demlenmemiş olarak gönderilmez.

Sağlığınız ve memnuniyetiniz bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzden firma olarak daha fazla para kazanabilmek adına hiçbir zaman ucuz numaralara başvurmayacağımızı bilginize arz ederiz.

Ürünün VG/PG Oranı Nedir?

VG/PG oranı her ürün için aynı standartta tarafınıza ulaştırılmaktadır. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında hiçbir sorun yaşamamanız ve içim kalitesi açısından en optimal içim doygunluğunu yakalayabilmek amacıyla %50VG / %50 PG oranı ile siz değerli elektronik sigara kullanıcıları ile buluşturulmaktadır.

Elbette ki sizlerin talebi doğrultusunda gelecekte bu rakamlar değişiklik gösterebilir. İçinize sinmeyen ya da gelişmeye açık bir nokta olduğunu düşünüyorsanız bu fikrinizi whatsapp hattımız aracılığıyla ekibimize ulaştırabilirsiniz.

Ürün Kargolama Süreci Nasıl İşliyor?

Web sitemizden saat 12.30’a kadar yapacağınız bütün alışverişleriniz çok büyük bir aksaklık, beklenmeyen bir olay yaşanmadığı sürece aynı gün içerisinde özenle paketlenerek kargoya teslim edilmektedir.

Olası bir aksama durumunda mutlaka size herhangi bir iletişim kanalı ile ulaşarak siparişinizin durumu tarafınıza iletilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra geriye kalan sürecin işleyici tamamen kargo şirketinin bulunduğunuz bölgedeki şubesinin ne kadar sağlıklı çalıştığıyla ilgilidir. Buna bağlı olarak siparişinizin tarafınıza ulaşması 1-3 gün kadar sürebilmektedir.

Süreç olması gerekenden fazla sürdüğü taktirde bölgenizdeki kargo şubesi ile iletişime geçerek siparişinizin teslimatı ile ilgili bilgi almayı unutmayınız.

Esigara Likiti Logo

2,60 değerinde 26 E-Puan kazan!
Stok kodu: Salty-Juice-Emerald Kategoriler: ,